Bademli Köyü

VILLAGE TREKKING

4 Gün 290 Euro
7 Gün 490 Euro
Gruplara %10 İndirim

Mail:info@villagetrekking.com

1. gün

Orta zorlukta olan orman ve patika yollardan yaklaşık 1-1.5 saat süresinde ulaşacağız.

Köyümüze 8 km mesafede olan Alabalık çiftliğine ulaşmak için yine orta derece zorlukta olan orman ve patika yolları kullanacağız.

2. gün

Köyümüzden yaklaşık 10 km. mesafede olan EŞELER YAYLASI’na giderken, yanımıza gecelik kıyafetlerimizi de almamız gerekecek.

Köyümüzden 60 km mesafede olan SALDA GÖLÜ’ne ulaşımda araç da kullanacağız. 10 km kadar yürüyerek gideceğimiz yerden, araçlarımıza binerek göle ulaşacağız.

3. gün

Köyümüze 20 km mesafede bulunan Türkiyenin en köklü ve en büyük kapalı pazarı olan ACIPAYAM SALI PAZARI’na bir ziyarette bulunacağız. 

Köyümüze 80 km mesafede olan tarvertenleri ile dünyaca ünlü PAMUKKALE’ye araçlarımızla gideceğiz.

Köyümüze 80 km mesafede olan Gölhisar ilçesinde bulunan Kibyra antik şehrini ziyaret edeceğiz.

Osman Kerim AKIN

Telefon: (0258) 534 63 80

Cep Telefonu: (0537) 869 91 95

 

Haftalık Program

Bademli Köyü

BADEMLİ KÖYÜ:
 Sitemizden bilgi alabileceğiniz köyümüzde, Geziniz süresince her gün köy hayatı ile ilgili birşeyler görecek ve öğreneceksiniz. Köyümüzde misafirimiz olarak bulunduğunuz süre içerisinde yeme içme gibi bütün ihtiyaçlarınızı biz karşılayacak, tatilinizi en güzel şekilde geçirebilmeniz için sizlere her türlü imkanı sunacağız.
Köy çevresinde bulunan ovada hayvancılık ve tarım hakkında bir çok şey görecek, yörüklerle ve köy halkımızla tanışacak, tarihi lahitlerimizi ve evlerimizi göreceksiniz.