Eşeler Yaylası

VILLAGE TREKKING

4 Gün 290 Euro
7 Gün 490 Euro
Gruplara %10 İndirim

Mail:info@villagetrekking.com

1. gün

Orta zorlukta olan orman ve patika yollardan yaklaşık 1-1.5 saat süresinde ulaşacağız.

Köyümüze 8 km mesafede olan Alabalık çiftliğine ulaşmak için yine orta derece zorlukta olan orman ve patika yolları kullanacağız.

2. gün

Köyümüzden yaklaşık 10 km. mesafede olan EŞELER YAYLASI’na giderken, yanımıza gecelik kıyafetlerimizi de almamız gerekecek.

Köyümüzden 60 km mesafede olan SALDA GÖLÜ’ne ulaşımda araç da kullanacağız. 10 km kadar yürüyerek gideceğimiz yerden, araçlarımıza binerek göle ulaşacağız.

3. gün

Köyümüze 20 km mesafede bulunan Türkiyenin en köklü ve en büyük kapalı pazarı olan ACIPAYAM SALI PAZARI’na bir ziyarette bulunacağız. 

Köyümüze 80 km mesafede olan tarvertenleri ile dünyaca ünlü PAMUKKALE’ye araçlarımızla gideceğiz.

Köyümüze 80 km mesafede olan Gölhisar ilçesinde bulunan Kibyra antik şehrini ziyaret edeceğiz.

Osman Kerim AKIN

Telefon: (0258) 534 63 80

Cep Telefonu: (0537) 869 91 95

 

Haftalık Program

Eşeler Yaylası

EŞELER YAYLASI
  Köyümüzden yaklaşık 10 km. mesafede olan EŞELER YAYLASI’na giderken, yanımıza gecelik kıyafetlerimizi de almamız gerekecek. 1 gece yörük çadırlarında, yörükler gibi geceleyeceğimiz yayla yolunu Atlarımız ile beraber gideceğiz, kimi zaman yürüyerek kimi zaman at üzerinde ulaştığımız yaylada, gece ateş yakacak, çevrede At Gezisi yapacak ve yörüklerle doyumsuz sohbetler yapacağız.
Gece yörük çadırlarında uyuyacak ve hemen yanımızdaki tepeden sabah gündoğumunda göller yöresinin en güzel 6 göl manzarasını izleyeceğiz. Kahvaltı sonrası köye dönüş yoluna koyulacağız.