Alabalık Çiftliği

VILLAGE TREKKING

4 Gün 290 Euro
7 Gün 490 Euro
Gruplara %10 İndirim

Mail:info@villagetrekking.com

1. gün

Orta zorlukta olan orman ve patika yollardan yaklaşık 1-1.5 saat süresinde ulaşacağız.

Köyümüze 8 km mesafede olan Alabalık çiftliğine ulaşmak için yine orta derece zorlukta olan orman ve patika yolları kullanacağız.

2. gün

Köyümüzden yaklaşık 10 km. mesafede olan EŞELER YAYLASI’na giderken, yanımıza gecelik kıyafetlerimizi de almamız gerekecek.

Köyümüzden 60 km mesafede olan SALDA GÖLÜ’ne ulaşımda araç da kullanacağız. 10 km kadar yürüyerek gideceğimiz yerden, araçlarımıza binerek göle ulaşacağız.

3. gün

Köyümüze 20 km mesafede bulunan Türkiyenin en köklü ve en büyük kapalı pazarı olan ACIPAYAM SALI PAZARI’na bir ziyarette bulunacağız. 

Köyümüze 80 km mesafede olan tarvertenleri ile dünyaca ünlü PAMUKKALE’ye araçlarımızla gideceğiz.

Köyümüze 80 km mesafede olan Gölhisar ilçesinde bulunan Kibyra antik şehrini ziyaret edeceğiz.

Osman Kerim AKIN

Telefon: (0258) 534 63 80

Cep Telefonu: (0537) 869 91 95

 

Haftalık Program

Alabalık Çiftliği

ALABALIK ÇİFTLİĞİ
Köyümüze 8 km mesafede olan Alabalık çiftliğine ulaşmak için yine orta derece zorlukta olan orman ve patika yolları kullanacağız. Yol üzerideki Dodurga ve Yazır ilçelerinde vereceğimiz dinlenme ve gezme molalarından sonra turistik olarak popüler olan Türkiye’nin en eski camilerinden olan YAZIR CAMİİ’ne bir ziyarette bulunacağız. Daha sonra gleceğimiz ALABALIK ÇİFTLİĞİ’nde kendi seçtiğimiz hatta kepçe ile kendimizin yakaladığı balıkları muhteşem doğa eşliğinde olarak afiyetle yiyeceğiz. Alabalık Çiftliğinden sonra köye dönüş yoluna gireceğiz.